Shqiperia-Ime

Wellcome to WwW.ShQiPeRiA-ImE.Tk
 
ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Dimensionet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 211
Registration date : 18/08/2007

MesazhTitulli: Dimensionet   Thu Sep 06, 2007 4:51 pm

Kohet e fundit
shkencetaret me te mire ne bote po bindin veten dhe te tjeret qe
universi eshte 11 dimensional dhe qe mund te kete bote qe jetojne
ngjitur me boten tone ne te njejten kohe por ne dimensione te ndryshme
dhe qe do te kemi mundesi qe te komunikojme me to kur te kemi mundesi
te zbulojme rruge dimensionale per te cilat shume te tjere besojne qe
do te jete e mundur me arritjen e shpejtesise te drites.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://shqiperia-ime.1fr1.net
 
Dimensionet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shqiperia-Ime :: Shkenca :: Fizike dhe Astronomi-
Kėrce tek: