Shqiperia-Ime

Wellcome to WwW.ShQiPeRiA-ImE.Tk
 
ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 50 WebSite me te mira

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 211
Registration date : 18/08/2007

MesazhTitulli: 50 WebSite me te mira   Sun Sep 09, 2007 8:19 pm

Revista "Time" ka publikuar 50 website me te mirat per vitin 2007


www.wotartist.com , faqe arti

www.photonHead.com , faqe pėr blerjen e aparaturave dixhitale

www.cellSwapper.com , faqe konsultimi

www.Glimpse.com , faqe pėr tė blerė nė internet

www.Chow.com , faqe pėr ushqimin

www.DonorsChoose.org , faqe pėr dhuruar online

www.IdealBite.com , faqe pėr artin dhe kohėn e lirė

www.Etsy.com , faqe pėr artin dhe kohėn e lirė

www.PaperToys.com , faqe pėr artin dhe kohėn e lirė

www.Mpire.com , faqe pėr artin dhe kohėn e lirė

www.Redfin.com , faqe pėr artin dhe kohėn e lirė

www.Yapta.com , faqe pėr artin dhe kohėn e lirė

www.FunnyOrDie.com , faqe komedish

www.Last.fm , faqe pėr radio online

www.Lala.com , dyqan muzikor dixhital

www.WhiteCityStories.org , faqe dokumentarėsh

www.DriverTV.com , faqe pėr goma makinash

www.ExpertVillage.com , faqe qė ofron kėshilla tė ndryshme

www.Joost.com , televizion nė internet

www.StarWars.com , faqe lojėrash

www.Odeo.com , faqe me audio dhe video

www.Blinkx.com , faqe pėr kėrkimin e videove

www.Veoh.com , faqe pėr publikimin e videove

www.MiiStation.com , faqe pėr tė luajtur

www.INGDirect.com , faqe pėr bankat dhe financėn

www.OpenSecrets.org , faqe pėr financėn

www.NowPublic.com , faqe gazetarie pėr gjithė njerėzit

www.Ecofoot.org , faqe pėr mjedisin

www.ImTooYoungForThis.com , faqe pėr shėndetin

www.Stockpickr.com , faqe pėr investimin

www.FAFSA4Caster.com , faqe pėr tė paguar pėr universitetin

www.ThePollingReport.com , faqe pėr sondazhet politike

www.Newsvine.com , faqe me lajmet kryesore tė ditės

www.SimpleWeather.com , faqe pėr motin

www.StumbleUpon.com , faqe pėr tė ruajtur sitet e preferuara

www.Hitchsters.com , faqe pėr organizimin e udhėtimeve me tė tjerė

www.LinkedIn.com , faqe pėr ndėrveprim me profesionistė

www.bix.yahoo.com , faqe e talenteve muzikore

www.Fatsecret.com , faqe pėr ata qė mbajnė dietė

www.Prosper.com , faqe pėr marrje dhe dhėnie borxhi online

www.Mozy.com , faqe pėr organizimin e dokumenteve

www.Tumblr.com , faqe pėr krijimin e blogeve

www.Twitter.com , faqe pėr tė postuar nė internet nga telefoni

www.Weebly.com , faqe nga mund tė ndėrtosh njė faqe interneti

www.Netvibes.com , faqe pėr tė krijuar ēdo gjė qė duhet nė njė faqe

www.Wetpaint.com , faqe personale, ku kushdo mund tė bėjė ndryshime

www.GrandCentral.com , faqe, ku mund tė krijosh njė numėr telefoni

www.OhDontForget.com , faqe me mesazhe kujtuese

www.Zoho.com , faqe , ku mund tė krijosh dokumente

www.ThinkFree.com , faqe, ku mund tė krijosh dokumente
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://shqiperia-ime.1fr1.net
 
50 WebSite me te mira
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shqiperia-Ime :: Internet dhe Kompjuter :: Rrjeti Kompjuterik-
Kėrce tek: